Яка довжина дороги, якщо 45 км становлять 5/9 цієї дороги‍♀️‍♀️‍♀️‍♀️‍♀️


Ответы на вопрос

Отвечает Цаплюк Владимир.

Відповідь:

81 км

Покрокове пояснення:

45 : 5/9 = 45 • 9/5 = 9•9/1 = 81 (км) довжина дороги.

Отвечает Гладько Инга.
Відповідь на фото……..