9 Есепті шығар. Автобекетте 7 үлкен автобус және 5 шағын автобус тур 6 мәшине жолға шығып кетті.

Біз 1 үлкен автобус пен 5 шағы автобус жолға шығып кетті деп тұжырымдай аламыз ба Барлық мүмкін нұсқаларды қарастыр.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрисюк Віталіна.
Сіздің сұрауыңызда қандай нұсқаларды қарастыру керек екенін түсіндіремін. Алдыңғы жауапта келесі нұсқаларды көрсетемін:

1. 9 = 7 + 2: 7 үлкен автобус + 2 шағын автобус тұжырымдай жолға шығып кетті.
2. 9 = 6 + 3: 6 үлкен автобус + 3 шағын автобус тұжырымдай жолға шығып кетті.
3. 9 = 5 + 4: 5 үлкен автобус + 4 шағын автобус тұжырымдай жолға шығып кетті.
4. 9 = 4 + 5: 4 үлкен автобус + 5 шағын автобус тұжырымдай жолға шығып кетті.
5. 9 = 3 + 6: 3 үлкен автобус + 6 шағын автобус тұжырымдай жолға шығып кетті.
6. 9 = 2 + 7: 2 үлкен автобус + 7 шағын автобус тұжырымдай жолға шығып кетті.
7. 9 = 1 + 8: 1 үлкен автобус + 8 шағын автобус тұжырымдай жолға шығып кетті.

Біздің сізге берген барлық нұсқалар анықтыру үшін қолдау көрсетеді.