Дано квадрат зі стороною 15 см. Знайди 36 % вiд пло- щi цього квадрата. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Екатерина.

Відповідь:81см^2

Покрокове пояснення:площа квадрату: 15*15=225 см^2

100%-225

36%=225*36/100=81см^2