Власна швидкість човна дорівнює 17,6 км,а швидкість течії - 2,9 км/год знайди швидкість човна Даю

20 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Рейзер Эрика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V = S / t,

де V - швидкість, S - відстань, t - час.

Швидкість човна за течією:

Якщо човен пливе за течією, тоді швидкість човна буде сумою швидкості катера та швидкості течії. Тобто:

V = 17.6 + 2.9 = 20.5 км/год

Отже, швидкість човна за течією дорівнює 20.5 км/год.

Швидкість човна проти течії:

Якщо човен пливе проти течії, тоді швидкість човна буде різницею швидкості катера та швидкості течії. Тобто:

V = 17.6 -2.9=14.7 =  км/год

Отже, швидкість човна проти течії дорівнює 14.7 км/год.

Отвечает Мушенко Георгий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти швидкість човна відносно води (без врахування течії), від швидкості човна, коли враховується течія (абсолютна швидкість човна), відніміть швидкість течії.

Швидкість човна без врахування течії = Абсолютна швидкість човна - Швидкість течії

Абсолютна швидкість човна = 17,6 км/год

Швидкість течії = 2,9 км/год

Швидкість човна без врахування течії = 17,6 км/год - 2,9 км/год = 14,7 км/год

Отже, швидкість човна без врахування течії становить 14,7 км/год.