Пішозід рухався 2год зі швиткістю 3,3км/год,а потім 3 год зі швидкісьтю 3,8 км/год.Знайди середню

швиткісьть пішохода на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Дубина Дима.
1)3,3*2=6,6(км)-пройшов пішохід за 2 години;
2)3,8*3=11,4(км)-пройшов пішохід за 3 години;
3)2+3=5(год)- весь час; 4)6,6+11,4=18(км)-весь шлях; 5)18:5=3,6(год)
Відповідь:Середня швидкість пішохода на всьому шляху становить 3,6 кілометра на годину.