А 9. Пішохід рухався 2 год зі швидкі- стю 3,3 км/год, а потім 3 год зі швидкістю 3,8 км/год. Знайди

середню швидкість пішохода на всьому шляху. А. 3,5 км/год В. 3,6 км/год Б. 3,55 км/год Г. 3,7 км/год В​

Ответы на вопрос

Отвечает Клубничкин Ренат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3,3 * 2 = 6,6 км пройшов за дві години

3,8 * 3 = 11,4 км пройшов за 3години

2 + 3 = 5 годин, час витрачений на весь шлях

6,6 + 11,4 = 18 км  весь шлях

18 : 5 = 3,6 км/год середня швидкість пішохода на всьому шляху

Отвечает Карчёнков Тимофей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 3.3×2 = 6.6(км) - пройшов за 2год

2) 3.8×3 = 11.4(км) - пройшов за 3год

3) 6.6+11.4 = 18(км) - пройшов за 5год

4) 18:5 = 3.6(км/год) - середня швидкість