Вершник їхав 3 години зі швиткістю 12км/год і 5 годин їхав зі швиткістю 20 км/год . З якою

середньою швиткістю рухався вершник

Ответы на вопрос

Отвечает Гуров Артем.

Ответ:

17 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 3*12=36 км/ч - проехал за 3 часа

2) 5*20=100 км/ч - проехал за 5 часов

3) 100+36=136 км- проехал всего

4) 3+5=8 часов был в пути

5) 136:8=17 км/ч средняя скорость

Отвечает Целиков Глеб.

Відповідь:

1.12*3=36 км -їхав вершник за 3 години

2.5*20=100км-проїхав вершник за 5 год

3.3+5=8год-їхав вершник

4.100+36=136км-всього проїхав вершник

5.136/8=17км за год -середня швидкість вершника

Покрокове пояснення: