3. Моторний човен пройшов 81,2 км за течією річки і 78,4 км проти течії. Скільки часу знаходився

човен у дорозі, якщо його власна швидкість дорівнює 21,4 км/год, а швидкість течiï - 1,8 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Саргаева Дарима.

Відповідь:

о7,5год

Покрокове пояснення:

21,4+1,8=23,2(км/год) швидкість за течією

21,4-1,8=19,6(км/год) швидкість проти течії

81,2/2302=3,5(год) час за течією

78,4/19,6=4(год) час проти течії

3,5+4=7,5 (год) човен знаходився у дорозі