сергій взяв у бібліотеці цікаву книжку. Перші 4 дні він читав по 55 сторінок за день, а наступні

два дні - по 64 сторінки. Скільки сторінок у середньому читав Сергій?

Ответы на вопрос

Отвечает Кострик Алинка.

1) 4*55=220 сторінок - прочитав за 4 дн.

2) 2*64 =128 сторінок - прочитав за 2 дн.

3) 4+2=6 дн - читав всього

4) 220+128=348 - сума сторінок, які він прочитав

5) 348:6=58 сторінок - у середньому читав за 1 день

Отвечает Чистякова Елизавета.

Ответ:

Середнє = (Сума / Кількість).

Спочатку знайдемо загальну кількість сторінок, яку Сергій прочитав протягом перших 4 днів та наступних 2 днів:

За перші 4 дні: 4 дні * 55 сторінок/день = 220 сторінок.

За наступні 2 дні: 2 дні * 64 сторінок/день = 128 сторінок.

Загальна кількість сторінок = 220 сторінок + 128 сторінок = 348 сторінок.

Тепер знайдемо середню кількість сторінок, яку читав Сергій:

Середнє = (Сума / Кількість) = (348 сторінок / 6 днів) ≈ 58 сторінок/день.

Отже, Сергій у середньому читав близько 58 сторінок на день.