8. Миколка читав книжку так: перші 4 дні по 63 сторінки надень, а наступні 2 дні — по 54сторінки.

Скільки сторінок усередньому читав Миколка задень?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аманов Жако.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 4 * 63 = 252 (стр) - прочитал за 4 дня

2) 2 * 54 = 108 (стр) - прочитал за 2 дня

3) 4 + 2 = 6 (дней) - читал всего

4) (252 + 108) : 6 = 360 : 6 = 60 (стр) - в среднем читал в 1 день