Ширина прямокутника дорівнює 25 см, а його довжина - у 2 рази більша від ширини. Чому дорівнює

периметр та площа такого прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Худоярова Полина.

Ответ:

1)75см - периметр

2)1250см2 - площадь

Пошаговое объяснение:

1. Ширина прямокутника дорівнює 25 см, а його довжина - у 2 рази більша від ширини. Чому дорівнює периметр та площа такого прямокутника?

Решение:

1)25*2=50см - длинна прямоугольника

2)25+50=75см - периметр

3)25*50=1250см2 - площадь

Отвечает Чертановская Сара.

Знайдемо довжину прямокутника:

25*2=50 (см) - довжина прямокутника.

Знайдемо периметр прямокутника:

(50+25)*2=150 (см) - периметр прямокутника.

Знайдемо площу прямокутника:

50*25=1250 (см^2) -площа прямокутника.