У першому ящику лежить 23 яблука, а в другому на 9 яблук більше, ніж у першому, і на 14 менше, ніж

у третьому. Скільки яблук лежить у трьох ящиках разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Котикова Алёна.

Ответ:

В первом ящике 23

1)23+9=32 - во втором

2)32+14=46

3)23+32+46=101 - во всех ящиках

Отвечает Азаматов Азат.

Ответ:незнаб

Пошаговое объяснени