Розв'яжи задачу виразом, користуючись схемою. За два дні з аеродрому вилетіло 24 літаки. Першого

дня вилетіло на 6 літаків більше, ніж другого. Скільки літаків вилетіло другого дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Давайте позначимо кількість літаків, які вилетіли другого дня, як "x".

За задачею відомо, що загалом за два дні вилетіло 24 літаки. Тобто, сума кількості літаків першого і другого дня дорівнює 24:

Кількість літаків першого дня + Кількість літаків другого дня = 24

Також відомо, що першого дня вилетіло на 6 літаків більше, ніж другого дня. Тобто, кількість літаків першого дня можна виразити через кількість літаків другого дня:

Кількість літаків першого дня = Кількість літаків другого дня + 6

Тепер ми можемо побудувати систему рівнянь:

1) Кількість літаків першого дня + Кількість літаків другого дня = 24

2) Кількість літаків першого дня = Кількість літаків другого дня + 6

Підставимо друге рівняння у перше:

(Кількість літаків другого дня + 6) + Кількість літаків другого дня = 24

Тепер об'єднаємо подібні члени:

2 * Кількість літаків другого дня + 6 = 24

Віднімемо 6 від обох боків:

2 * Кількість літаків другого дня = 24 - 6

2 * Кількість літаків другого дня = 18

Тепер поділимо обидва боки на 2, щоб знайти кількість літаків другого дня:

Кількість літаків другого дня = 18 / 2 = 9

Отже, другого дня вилетіло 9 літаків.