5. Виконай завдання. Обчисли периметр і площу прямокутника, ширина якого 21 см, а довжина

удвічібільше

Ответы на вопрос

Отвечает Поболь Артём.

Пошаговое объяснение:

спочатку знайдемо довжину

21*2=42см

периметр це сума довжин усіх сторін

Р=21+21+42+42=126см

площа це добуток ширини та довжини

S=21*42=882см²

Отвечает Бақыт Раяна.

Ответ:

882

Пошаговое объяснение:

1) 21*2=42 2)21*42=882