Знайдіть периметр прямокутника, якщо його одна сторона дорівнює 2 см, а площа дорівнює площі

квадрата зі стороною 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратова Анастасия.

Ответ:

Sкв=a²

4²=16
Sпр = 16
S= a*b
16:2=8см(a)
Pпр=(a+b)*2
Pпр=(8+2)*2=20см