Даринка Прочитала 70% сторінок книжки,і їй залишилося прочитати ще 54старінки.Скільки сторінок у

книжці

Ответы на вопрос

Отвечает Сайлаубеков Даниал.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Якщо прочитала 70%, тозалишилося 30%

1) 100% -70% = 30% - і це 54 сторінки

2) 30% - це 54 стор; 30% = 0,3

 54: 0,3 = 540:3 = 180 (стор) - усього сторінок у книжці

 

Отвечает Сенин Слава.

Відповідь:

У книжці було 180 сторінок.

Покрокове пояснення:

Даринці залишилось прочитате ще 100% - 70% = 30%, що складає 54 сторінки.

Складемо пропорцію:

54 сторінки - 30%

Х сторінок - 100%

Х / 100% = 54 / 30%

Х = 54 × 100% / 30% = 180 сторінок.