Знайди значення виразу: 1) 21²÷3-79; 2) (7² +4³ − 42)².​


Ответы на вопрос

Отвечает Голик Марьяна.

Ответ:

Давайте обчислимо вирази:

1) \(21^2 ÷ 3 - 79\)

Спочатку обчислимо \(21^2\):

\(21^2 = 441\)

Тепер підставимо це значення в вираз:

\(441 ÷ 3 - 79\)

Тепер обчислимо ділення:

\(441 ÷ 3 = 147\)

Тепер віднімемо 79:

\(147 - 79 = 68\)

Отже, відповідь на перший вираз дорівнює 68.

2) \((7^2 + 4^3 - 42)^2\)

Спочатку обчислимо вираз всередині дужок:

\(7^2 = 49\)

\(4^3 = 64\)

\(49 + 64 - 42 = 71\)

Тепер підставимо це значення в вираз:

\((71)^2\)

Тепер обчислимо квадрат числа 71:

\(71^2 = 5041\)

Отже, відповідь на другий вираз дорівнює 5041.