СРОЧНО ДАЮ 50 БІЛІВ Із двох сіл, відстань між якими дорівнює 5 км, вийшли одночасно назустріч один

одному два селянина. Один з них рухався зі швидкістю 6 км/год, а друга зі швидкістю 4 км/год. Якою буде відстань між ними через 2 год після початку руху? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Gudimov Anton.

Відповідь:

Через дві години після початку руху відстань між двох селян дорівнюватиме 15 км.

Покрокове пояснення:

Із двох сіл, відстань між якими дорівнює 5 км, вийшли одночасно назустріч один одному два селянина. Один з них рухався зі швидкістю 6 км/год, а другий зі швидкістю 4 км/год. З кожною годиною вони разом долають ( 6 + 4 ) × 1 = 10 км. Таким чином, щоб подолати відстань між двома селами у 5 км їм удвох потрібно 5 / 10 = 0,5 години. В цей час два селянина зустрінуться і продовжуючи рух далі почнуть віддалятися один від одного. За умовами задачі нас цікавить час через дві години після початку руху. Відповідно після зумтрічі двом селянам залишилося рухатись ще 2 - 0,5 = 1,5 години. За цей час вони вдвох подолають відстань у ( 6 + 4 ) × 1,5 = 15 км.