одна сторона прямокутника 7 см друга на 5 см довша від неї а третя на 1 см коротша за першу

обчисліть периметр трикутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крутов Дима.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

перша сторона 7 см

Друга сторона 7+5=12(см)

Третя сторона 7-1=6(см)

Периметр:

7+12+6=25(cм)