В якій відповіді тільки складені числа? * 1; 4; 6; 8; 10 2; 4; 6; 8; 10 4; 6; 10; 13; 21 4; 8;

10; 24; 121

Ответы на вопрос

Отвечает Мещеряков Артур.

Ответ:

Складені числа - це такі числа, які можна представити у вигляді добутку двох або більше простих чисел. Прості числа є числами, які мають лише два дільники - 1 і саме число.

1. 1; 4; 6; 8; 10 - всі ці числа можна представити як добуток простих чисел: 4 = 2 * 2, 6 = 2 * 3, 8 = 2 * 2 * 2, 10 = 2 * 5.

2. 2; 4; 6; 8; 10 - також всі числа можна представити як добуток простих чисел: 2 = 2, 4 = 2 * 2, 6 = 2 * 3, 8 = 2 * 2 * 2, 10 = 2 * 5.

3. 4; 6; 10; 13; 21 - тут є як складені, так і прості числа. Наприклад, 13 - це просте число.

4. 4; 8; 10; 24; 121 - всі числа можна представити як добуток простих чисел: 4 = 2 * 2, 8 = 2 * 2 * 2, 10 = 2 * 5, 24 = 2 * 2 * 2 * 3, 121 = 11 * 11.

Отже, лише в перших двох відповідях (1 і 2) всі числа є складеними числами.

Пошаговое объяснение: