Обчисли значення виразу 28•у+720якщо а у =84 6)у= 505


Ответы на вопрос

Отвечает Сорочинская Виолетта.
Для обчислення виразу 28 * у + 720, коли a = 84 і y = 505, спочатку підставимо ці значення у вираз:

28 * 505 + 720

Тепер обчислимо це:

28 * 505 = 14,140
14,140 + 720 = 14,860

Отже, значення виразу 28 * y + 720 при a = 84 і y = 505 дорівнює 14,860.



Якщо я допоміг поставте 5 звезд