3) 28×101 - (75 × 21+ 192: 4³); ​


Ответы на вопрос

Отвечает Пугаев Ваня.

Ответ:

Щоб виконати це завдання, спочатку розрахуємо вираз всередині дужок, а потім виконаємо відповідні операції.

Спочатку розрахуємо вираз всередині дужок:

75 × 21 = 1575

192 ÷ 4³ = 192 ÷ 64 = 3

Тепер підставимо ці значення у вираз:

28 × 101 - (1575 + 3)

Продовжимо обчислення:

28 × 101 = 2828

1575 + 3 = 1578

Тепер віднімемо значення всередині дужок від 2828:

2828 - 1578 = 1250

Отже, відповідь на дане завдання дорівнює 1250.

Пошаговое объяснение: