Побудувати графіку функцію у=х+4​


Ответы на вопрос

Отвечает Бортник Віталій.

f( -4) =1\cdot\left(-4  \right) + 4= - 4 + 4 = 0 \\\\ f(0) =1\cdot0 + 4 = 0 + 4 = 4

{\begin{array}{|c|c|c|}\cline{1-3} x&-4&0 \\ \cline{1-3} y=x + 4&0&4 \\ \cline{1-3} \end{array}}