Автомобіль перші а годин їхав зі швидкістю 70 км/год, а потім -6 годин зі швидкістю 80 км/год.

Склади вираз для обчислення відстані, яку подолав автомобіль. Обчисли значення виразу, якщо а = 3, b=4.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Данил.

Ответ:

530 км

Пошаговое объяснение:

а * 70 + в * 80 = 70а + 80в

а = 3; в = 4

70а + 80в = 70 * 3 + 80 * 4 = 210 + 320 = 530 (км) - всего проехал автомобиль