1. Моторний човен пройшов 81,49 км за течією річки і 113,62 км проти течії. Власна швидкість човна

дорівнює 26,4 км/год, а швидкість течії — 1,7 км/год. Скільки часу знаходився човен у дорозі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чотчаев Мухаммад.

Пошаговое объяснение:
(81.49:(26.4+1.7))+(113.62:(26.4-1.7))=81.49:28.1+113.62:24.7=2.9+4.6=7.5 год