Різниця часток чисел 640 і 8 та 200 й 20.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сизонов Артем.

Ответ:

70 .

Пошаговое объяснение:

Частка - це результат ділення .

Різниця - це результат віднімання .

1) 640 ÷ 8 = 80 .

2) 200 ÷ 20 = 10 .

3) 80 - 10 = 70 .

Відповідь : 70 .

Отвечает Бербер Елизавета.

Ответ:

70

Пошаговое объяснение:

640 : 8 - 200 : 20 = 80 - 10 = 70