До магазину привезли 800 кг борошна. Першого дня продали четверту частину всього борошна, другого -

на 300 кг більше, а третього - решту. Скільки борошна продали третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Глобаж Дмитрий.

Ответ:1) 800 • 2 = 1600 ( Кг ) - Першої неділі.

2) 1600 : 5 = 320 ( Кг ) - Другої неділі.

3) 320 + 300 = 620 ( Кг ) - Дві неділі разом.

4) 800 - 620 = 180 ( Кг ) - Третьої неділі.

Відповідь: 180 кілограмів борошна продали за третю неділю.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Клюкина Кира.

Ответ:

800/4=200(кг)-продали у перший день

200+300=500(кг)-продали у другий день

800-500=300(кг)

Пошаговое объяснение: