-3(6а-12d-7m розкрити дужки та звести подібні​ доданки дуже треба допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Очеретная Татьяна.

Ответ:

Правило розкриття дужок і зведення подібних доданків виглядає так:

3(6а - 12d - 7m) = 3 * 6а - 3 * 12d - 3 * 7m = 18a - 36d - 21m

Отже, вираз після розкриття дужок і зведення подібних доданків буде 18a - 36d - 21m.