У тролейбусному депо 240 тролейбусів 11/16 з яких виїхали за своїми маршрутами. Скільки тролейбусів

виїхали з депо? Дякую!

Ответы на вопрос

Отвечает Реут Франциск.

Ответ:

165 тролейбусов вышло из депо.

Пошаговое объяснение:

240*\frac{11}{16}=15*11=165