У тролейбусному депо 240 тролейбусів, 11/16 з яких виїхали за своїми маршрутами. Скільки

тролейбусів виїхали з депо?

Ответы на вопрос

Отвечает Кавалюс Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

240 * 11/16 = 15*11/1 = 165 троллейбусов

Отвечает Жигер Денис.

Ответ:

165

.......................