Липень Розв'яжи задачі. Тимур о 15 год 45 хв виїхав на сеґвеї з бібліотеки й о 16 год 9 хв

дістався домівки. Усю відстань хлопець їхав зі сталою швидкістю. О котрій годині Тимур проïхав 1 шляху? шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ: 24 минуты

Пошаговое объяснение:

15 часов 45 минут+15 минут=16 часов 00 минут

16 часов 9 минут-16 часов 00 минут=9 минут

15минут+9 минут=24 минуты

Отвечает Пузинков Игорь.

Ответ:

24 минуты

Пошаговое объяснение:

1 час = 60 минут

16ч 9мин - 15ч 45мин =
(16ч - 15ч) + (9мин - 45мин) =
(15ч - 15ч) + (69мин - 45мин) =
0ч + 24мин = 24 минуты