Заняття з англійскої мови проходить у двох великих групах. При чому в другій групі людей вдвічі

більше аніж у першій. Коли з другої групи до першої перевели 20 людей, то їх кількість в кожній групі стала рівною. Знайдіть початкову кількість людей в обох групах. ДАЮ 50 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Мухамедьянова Даша.

Ответ:

40 и 80 человек

Пошаговое объяснение:

Было в 1 группе — х человек

Было во 2 группе — 2х человек

Стало в 1 группе — (х + 20) человек

Стало во 2 группе — (2х - 20) человек

Известно, что после того как из 2 группы перевели 20 человек в 1 группу, людей в двух группах стало равное количество. Составим уравнение:

2х - 20 = х + 20

2х - х = 20 + 20

х = 40


Было в 1 группе — (х) = 40 человек

Было во 2 группе — (2х) = 2 * 40 = 80 человек


80 - 20 = 60 (человек) - стало во 2 группе

40 + 20 = 60 (человек) - стало в 1 группе

60 = 60

Отвечает Витко Елизавета.

Ответ:

40 людей, 80 людей

Пошаговое объяснение:

Нехай в першій групі було х людей, тоді в другій групі 2х людей.

За умовою  2х-20=х+20;  х=40.

В першій групі було 40 людей, в другій 40*2=80 людей.