Знайдітьградусні міри кутів,утворених перетином двох прямих,якщо один із них: а)у № рази більший,

ніждругий б)на 20градусівменший,ніж другий в)дорівнює пятій частині другого

Ответы на вопрос

Отвечает Аккерманова Леся.

 х - менший кут

1) х+3х=180град

    4х=180

     х=180:4

     х=45град -Ікут

180-45=135град - ІІкут

 

2) х+х-20=180

2х=180+20

х=200:2

х=100град - Ікут

100-20=80град - ІІ кут

 

3)х+5х=180

6х=180

х=180:6

х=30град - Ікут

180-30=150град - ІІ кут