за 1 хв.учень читає вголос 80 слів, а мовчки-200 слів. На скільки більше слів прочитає учень за 5

хв мовчки, ніж уголос? (Розв"яжи задачу за двома способами.)

Ответы на вопрос

Отвечает Лавренов Андрей.

                                                  1 способ

1)200*5-80*5=600(сл.)

                                                  2 способ

1)200*5=1000

2)80*5=400

3)1000-400=600(сл.)