За 1 хв учень читає вголос 80 слів а мовчки- 200 слів. на скільки більше слів прочитае учень за 5хв

мовчки ніж уголос ? розвяжи задачу двома способами

Ответы на вопрос

Отвечает Ющенко Егор.
1-й способ: 1)80*5=400( слов)- читає за 5 хв 2)200*5=1000(слов)-мовчки за 5 хв 3)1000-400=600(слов)-> за 5 хв; 2-й способ: 1)200-80=120(слов)-читає більше за 1 хв 2)120*5=600(слов)-читає більше за 5 хв