щоб приготувати розчин для укладання цегли,взяли 7 кг цементу а пiску на 14 кг бiльше.У скiльки

разiв цементу взяли менше,нiж пiску

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксюша.
14+7=21 кг песка
21:7=3
Ответ:в 3 раза
Отвечает Воронкин Костя.
1)14+7=21-піску
2)21:7=3- у стільки разiв цементу взяли менше,нiж пiску