щоб приготувати сумiш для укладання цегли, взяли 7 кг. цементу, а пiску на 14кг. бiльше. у скiльки

разiв цементу взяли меньше,нж пiску?

Ответы на вопрос

Отвечает Сивак Таня.
Ц.-7кг ] > у ? менше П.-?, на 14 кг больше] Розв'язання 1) 7+14=21-( Взяли піску) 2) 21:7=3-(взяли більше піску) Відповідь:3