На цукровий завод привезли першого дня 633т600кг буряків, а другого - у 2 рази менше. Скільки цукру

можна виробити з усіх буряків, якщо цукор складає 1/6 масу буряків?

Ответы на вопрос

Отвечает Митина Полина.
1т. = 1000 кг.
633600 : 2  = 316800 (кг) - привезли во второй день
63360 + 316800 = 950400 (кг) - привезли за 2 дня
950400 : 6 =158400 (кг) = 158 т 400 кг - получили сахара