мама купила на 28кг яблук,по 4грн за кілограм. 3кг яблук вона віддала сусідці. скільки кілограмів

яблук залишилось у мами?

Ответы на вопрос

Отвечает Смурыгин Александр.
1)28/4=79(кг)-купила
2)7-3=4(кг)-осталось