задача у кошику 2 яблука та 6 груш, не дивлячись із кошика дістають 4 фрукти. які це можуть бути

фрукти

Ответы на вопрос

Отвечает Растрыгина Альбина.
6-4=2гр - це можуть бути 4 груші, тоді в кошику зал 2 ябл і 2 гр
4-2=2 - це можуть бути 2 яблука та 2 груші
4-1=3 - це можуть бути 1 яблоко та 3 груші