Господарка зібрала на присадибній ділянці 24 кг помідорів.три четвурту вона засолила порівну у 12

банках. скількі вона помідорів поклала в кожну банку?запиши в килограмах и грамах                                                                                                                                         

Ответы на вопрос

Отвечает Цыганкова Анастасия.
24000:4×3=1800г- засолила 1800:12=1500г-в 1 банці 1кг 500г
Отвечает Жубанов Алмас.
24/4=6 кг.
6*3=18 кг.
18/12=1 кг 600 гр
1 600 гр