Господарка зібрала на присадибній ділянці 24 кг помідорів.3\4 цих помідорів вона засолила порівну у

12 банках. скільки помідорів господарка поклала в кожну банку? Запиши відповідь у кілограмах і грамах.

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Анастасия.

24*(3/4)=18 кг- засолила в банки
18/12= 1,5 кг=1500г- в каждой банке

Отвечает Марова Лидия.

1)скільки помідор засолила господарка?

24:4*3=18 кг=18000 грам

2)скільки помідор в 1 банці?

18000:12= 1500 грам=1кг500грам