77м76см/54=10км512м/73=256т60кг/62=379т440кг/62=Господарка зібрала на присадибній ділянці 24 кг

помідорів.3/4 цих помідорів вона засолила порівну у 12 банках.Скільки помідорів господарка поклала в кожну банку? Запиши відповідь у кілограмах і грамах

Ответы на вопрос

Отвечает Турушев Макс.
77м76см/54=7776см/54=144
10км512м/73= 10512м/73=144
256т60кг/62=256060кг/62=4130
379т440кг/62=379440кг/62=6120

1) 24*3:4=18 (кг) розклали у 12 банок
18 кг = 18000  гр
2) 18000 : 12 = 1500 (гр)
1500 гр = 1 кг 500 гр
Відповідь: 1 кг 500 гр розклали в кожну банку