ПОМОЖИТЬ РЕШИТЬ ЗАДАЧКУ З ДВОХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОДНОЧАСНО В ПРОТИЛЕЖНИХ НАПРЯМКАХ ВИЇХАЛИ КОЛІСНИЙ

І ГУСЕНИЧНИЙ ТРАКТОРИ ШВИДКІСТЬ КОЛІСНОГО ТРАКТОРА 30 КМ\ГОД А ГУСЕНИЧНОГО НА 20 КМ\ГОД МЕНША ЧЕРЕЗ СКІЛЬКИ ГОДИН ВІДСТАНЬ МІЖ ТРАКТОРАМИ БУДЕ 120 КМ\ГОД

Ответы на вопрос

Отвечает Кречко Карина.
30-20=10 км/ч - скорость гусеничного трактора
30+10=40 км/ч - скорость удаления
120/40=3 часа - через 3 часа расстояние между ними будет 120 км