Перше число дорівнює x а друге у 8 разів менше. знайти різницю цих чисел. склазти вираз і знайти

його значення якщо x=152.

Ответы на вопрос

Отвечает Карасёва Надя.
Х÷8,якщо х=152
152÷8=19
152-19=133