Задачаааааа. У перший кіоск завезли 12 ящиків полуниць , а в другий 15 . У другий кіоск завезли на

24 кг більше . Скільки кілограмів полуниць завезли у кожний кіоск ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мармулёва Кристина.
1. Знайдемо на скільки більше ящиків занезли у другий кіоск
15 - 12 = 3 ящика 

2. Знайдемо скільки в кожному ящику 
24 : 3 = 8 кг 

3. Знайдемо скільки кг полуниці завезли у перший кіоск
12 * 8 = 96 кг 

4. Знайдемо скільки кг завезли у другий кіоск 
15 * 8 = 120 кг  

5. Зробимо перевірку на скільки більше кг завезли у другий кіоск 
120 - 96 = 24 кг 

Відповідь: у перший кіоск завезли 96 кг полуниці, у другий кіоск звезли 120 кг полуниці