Допоможіть вирішити !!! корені рівняння Х(2)-85Х+С=0 є простими числами. чому дорівнює сума цифр

числа С. (2)-це в квадраті

Ответы на вопрос

Отвечает Баттхёртов Мухаммед.
85 - это сумма корней, а по условию это простые числа
Подходит только один вариант 
85 = 2 + 83
х₁ = 2    и    х₂ = 83
А свободный коэффициент С - это произведение этих корней
2 * 83 = 186 это С

Сумма его цифр равна 15
1 + 8 + 6 = 15

Перевод
85 - це сума коренів , а за умовою це прості числа
Підходить тільки один варіант
85 = 2 + 83
х₁ = 2 і х₂ = 83
А вільний коефіцієнт С - це добуток цих коренів
2 * 83 = 186 це С
 
Сума його цифр дорівнює 15 1 + 8 + 6 = 15