На заводі майстер виготовляє 2 деталі за 96 хв, а учень - одну таку саму деталь за 55 хв. На

скільки хвилин більше потрібно учневі, ніж майстру, щоб виготовити 6 деталей? Розв'яжіть задачу, склавши вираз.

Ответы на вопрос

Отвечает Левонидова Карина.
96/2*6=288хв понадобится мастеру на изготовление 6 деталей
55*6=330хв понадобится ученику на изготовление 6 деталей
330-288=42хв- на столько больше потребуется ученику