у книжці 408 сторінок. протягом шести днів тижня гномик щодня читав по 31 сторінці, а в неділю

прочитав 98 сторінок . скільки сторінок йому залишилося прочитати?

Ответы на вопрос

Отвечает Sapargalieva Inkar.
1) 6*31=186(стр) прочитал за 6 дней
2)98+186=284(стр) прочитал за 7 дней
3) 408- 284=124(стр) осталось прочитать
ответ:124странцы