Жолаушы 10 км жолдын жартысын салт атпен,бестен бірін жаяу, ал қалған жолды велосипедпее жүріп

өтті. Жолаушы велосидпен неше километр жол жүрді?

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврентьева Юлия.
10/2=5       10/5=2     5+2=7   10-7=3
жауабы велосипедпен 3 км жол журди